Електричний гінекологічний оглядовий стіл FD-G-1 виготовлений з високоміцних матеріалів та стійкий до корозії, що сприяє щоденному очищенню та дезінфекції лікарні.
Висоту поверхні оглядового столу, кут нахилу спинки та ніжки можна регулювати за допомогою ножного перемикача.
Аксесуари входять до комплекту, включаючи підплічники, плечові ремені, ремені для зап'ястя, ручки, підставки для ніг та ґрунтозбірники з фільтрами у стандартній комплектації.
Основа гінекологічного оглядового столу має U-подібну структуру, що забезпечує простір для руху стоп та ніг під час щоденної роботи лікаря.
Це медичне гінекологічне операційне ліжко підходить не тільки для гінекологічних оглядів, але й для чоловічої урології.
1.Безшовний пінопластовий матрац
Формований матрац електричного гінекологічного оглядового столу використовує новітню технологію безшовного спінювання, що значно покращує комфорт для пацієнта.
2.Корозійностійкий матеріал
Усі покриття електричного гінекологічного оглядового столу виготовлені з високоякісних матеріалів, стійких до корозії, легко миються та дезінфікуються.
3. Ножний перемикач
Оснащений ножним перемикачем, гнучко контролює різні рухи акушерського оглядового столу.
4.Універсальні аксесуари
Окрім стандартної плечової опори, опціонально доступні також плечові ремені, ручки, підставки для ніг, педалі для ніг, зливний бачок, гінекологічна оглядова лампа або крісло лікаря.
Параметри
| МодельЕлемент | Електричний гінекологічний оглядовий стіл FD-G-1 |
| Довжина та ширина | 1800 мм * 550 мм |
| Висота (вгору та вниз) | 950 мм / 680 мм |
| Тренделенбург / Зворотний Тренделенбург | 14°/ 17° |
| Задня пластина (вгору та вниз) | 60°/10° |
| Електромоторна система | Jiecang |
| Напруга | 220 В/110 В |
| Частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Компактність живлення | 1,0 кВт |
| Акумулятор | Так |
| Матрац | Безшовний матрац |
| Основний матеріал | АБС |
| Максимальна вантажопідйомність | 150 кг |
| Гарантія | 1 рік |
SстандартАксесуари
| Ні. | Ім'я | Кількість |
| 1 | Опора для рук | 1 пара |
| 2 | Ножна пластина | 1 комплект |
| 3 | Матрац | 1 комплект |
| 4 | Ручка | 1 пара |
| 5 | Ножний перемикач | 1 комплект |