Універсальний акушерський стіл FD-G-2 широко використовується для акушерського пологового господарства, гінекологічного обстеження та операцій.
Корпус, колона та основа електричного столу для доставки виготовлені з нержавіючої сталі 304, яка є стійкою до корозії та легко очищається.
Пластини для ніг знімні, що сприяє післяопераційному відновленню.
Подвійна система керування, не лише за допомогою ручного пульта дистанційного керування, але й за допомогою ножного перемикача.
Повний комплект аксесуарів, стандартна комплектація з версією для підтримки ніг, педалями, ґрунтовою ємністю з фільтром та додатковим гінекологічним оглядовим освітлювачем.
U-подібна основа не тільки сприяє стабільності операційного столу, але й забезпечує достатньо місця для ніг лікаря, щоб зменшити втому.
1.Система подвійного керування
Ручний контролер та ножний перемикач виконують вторинне керування для забезпечення безпеки роботи та реалізації різних положень.
2. Знімна ніжка
Знімна ніжка електричного пологового столу полегшує післяопераційний відпочинок та зменшує післяопераційний біль
3.304 Нержавіюча сталь
Повний корпус гінекологічного операційного столу виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 304. Міцний, легко чиститься та дезінфікується.
4. U-подібна основа
U-подібна основа гінекологічного акушерського столу не тільки збільшує площу контакту між основою та землею та робить його більш стійким, але й забезпечує достатньо місця для ніг для роботи медичного персоналу, що зменшує втому.
5. Універсальні аксесуари
Окрім стандартної плечової опори, також доступні плечові ремені, ручки, підставки для ніг, педалі для ніг, зливний бачок, гінекологічна оглядова лампа (опціонально).
Pпараметри:
| МодельЕлемент | Електричний стіл для доставки FD-G-2 |
| Довжина та ширина | 1880 мм * 600 мм |
| Висота (вгору та вниз) | 940 мм/ 680 мм |
| Задня пластина (вгору та вниз) | 45°10° |
| Сидіння (піднімається та опускається) | 20° 9° |
| Ніжка пластина назовні | 90° |
| Напруга | 220 В/110 В |
| Частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Акумулятор | Так |
| Компактність живлення | 1,0 кВт |
| Матрац | Безшовний матрац |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| Максимальна вантажопідйомність | 200 кг |
| Гарантія | 1 рік |
SстандартАксесуари
| Ні. | Ім'я | Кількість |
| 1 | Опора для рук | 1 пара |
| 2 | Ручка | 1 пара |
| 3 | Ножна пластина | 1 штука |
| 4 | Матрац | 1 комплект |
| 5 | Відстійник | 1 штука |
| 6 | Фіксуючий затискач | 1 пара |
| 7 | Колінна милиця | 1 пара |
| 8 | Педаль | 1 пара |
| 9 | Ручний пульт дистанційного керування | 1 штука |
| 10 | Ножний перемикач | 1 штука |