LEDD500700C+M – це двокупольний світлодіодний світильник для операційної.
Вбудована система камер та зовнішній підвісний монітор можуть використовуватися для навчальних цілей. Це дозволяє здійснювати моніторинг та запис операцій.
■ черевна/загальна хірургія
■ гінекологія
■ хірургія серця/судин/грудної клітки
■ нейрохірургія
■ ортопедія
■ травматологія / невідкладна медична допомога
■ урологія / ТУРП
■ ЛОР/Офтальмологія
■ ендоскопія Ангіографія
1. Система камер
Вбудована камера, не потрібно підвішувати її на ще один комплект кронштейнів.
2. Цей операційний світильник знімає та передає зображення з високою швидкістю та високою якістю. Завдяки 10-кратному оптичному зуму зображення можна переглядати з усіх боків.
3. Цей операційний світильник також може записувати операцію. Його можна використовувати для навчальних та навчальних цілей.
Система моніторингу
1. Завдяки трансляції операції, операційний світильник LEDD500700C+M дозволяє персоналу клініки стежити за її прогресом, не порушуючи стерильного поля.
2. Операційне освітлення з вбудованою камерою та монітором забезпечує ще один вид зверху на хірургічну голову, щоб ваша хірургічна команда могла ділитися хірургічними процедурами з усім світом.
Параметрs:
| Камера | |
| Роздільна здатність | 210 мегапікселів 1920 (горизонтально) X 1080 (вертикаль) |
| Режим зв'язку | RS232 |
| Протоколи зв'язку | HITACHI / SONY VISCA |
| З'єднувач | Сумісність LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) з 110/LVDS 30P |
| Тип датчика | 1/2,9-дюймовий КМОП/ 1/3-дюймовий КМОП |
| Режим сканування | Прогресивна розгортка |
| Система день і ніч | Кольоровий/чорно-білий/автоматичний |
| Мінімальне освітлення | колір: 0,1 люкс чорно-білий: 0,01 люкс |
| Режим синхронізації | міжсинхронізація |
| Відеовихід | цифровий сигнал |
| Сигнал/шум | ≥50 дБ (АРУ вимкнено) |
| Лінза | |
| ІРКУТ | Автоматичне перемикання подвійного фільтра IRCUT |
| Оптичні лінзи | 10X f=5 мм~50 мм |
| кут поля зору | Г: 51,8° (зх. д.) ~ 5,86° (сх. д.); В: 39,1° (зх. д.) ~ 4,4° (сх. д.). |
| Функція | |
| режим експозиції | А/М |
| баланс білого | Автоматичний |
| Режим фокусування | А/М |
| отримати контроль | А/М |
| Ефект зображення | Автоматичний/кольоровий/чорно-білий/негативний |
| функція дзеркального відображення | Опора (горизонтальне дзеркало + вертикальне дзеркало) |
| переміщення зображень | Підтримка |
| Широкий динамічний | D-WDR |
| Не приймати рішення | 2D-DNR |
| електронний затвор | 1/30 с~1/10 000 с |
| коефіцієнт контрастності | Регульований |
| насичення | Регульований |
| Функція захисту від запотівання | Підтримка |
| Маргінальний | Підтримка |
| Загальна специфікація | |
| Розміри | 38,6 (Ш) * 41 (В) * 64,6 (Д) мм |
| Робоча температура/вологість | ﹣10℃~50℃, 10% відносної вологості ~60% відносної вологості |
| Температура/вологість зберігання | ﹣20℃~60℃, 10% відносної вологості ~ 80% відносної вологості |
| джерело живлення | Постійний струм 12 В ± 10% |
| споживання енергії | 3,5 Вт МАКС. |
| Вага нетто | 110 г |
Монітор
| Основний параметр | |
| Розмір екрана | 21,5' |
| Режим підсвічування | Світлодіодний |
| Область відображення | 475,2 мм (Ш) × 267,3 мм (В) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920×1080 |
| Колір дисплея | 16,7 млн. |
| крок пікселя | 0,2475(Г)×0,2475(В) |
| Яскравість | 300 кд/㎡ |
| Контраст зображення | 1500:1 |
| Кут огляду | 850/850/750/650 |
| Час відгуку | 8 мс |
| Частота поля | 50 Гц,60 Гц,70 Гц |
| Вхід і вихід | |
| SDI-вхід | 1 |
| Вихід SDI | 1 |
| AV-вхід | 22 (2×BNC) |
| AV-ВИХІД | 1 |
| S-ВІДЕО | 1 |
| VGA-вхід | 1 |
| Вхід HDMI | 1 |
| Вхід YPbPr/YCbCr | 3 (3×BNC) |
| Вхід RS232 (додатково) | 1 |
| Аудіовхід | 1 |
| Аудіовихід | 1 |
| Система кольорів | PAL / NTSC / SECAM |
| Екранне меню | |
| Мова | китайська/англійська/французька/німецька/італійська/іспанська/ |
| Блок живлення | |
| Потужність | Постійний струм 12 В,50/60 Гц |
| Pmax | 35 Вт-55 Вт |
| Живлення в режимі очікування | 5W |