Електричний операційний стіл TDG-1 має п'ять основних груп дій: електричне регулювання підйому поверхні ліжка, нахил вперед та назад, нахил вліво та вправо, підйом спинки та гальмо.
Гарний зовнішній вигляд, корпус, основа, підйомна колона та бічні рейки цього електричного приводу виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, що має високу обробку, стійкість до корозії та високу механічну міцність.
Інтелектуальне регулювання різних положень електричного робочого столу за допомогою керування однією кнопкою. Він використовує електричний привід LINAK, який є безшумним, точним та низьковартісним у використанні. Конструкція з великими колесами, тиха та антисейсмічна декомпресія.
Цей електричний операційний стіл підходить для різних хірургічних операцій, таких як черевна хірургія, акушерство, гінекологія, ЛОР, урологія, анорексія та ортопедія тощо.
1.AкутовийAкоригуванняwітGas Sпружини
Як задня пластина, так і шарніри ніжок електричного операційного столу TDG-1 оснащені опорними конструкціями з газовими пружинними циліндрами, які забезпечують плавне, безшумне та безвібраційне регулювання, одночасно ефективно захищаючи конструкцію суглоба та запобігаючи падінню пацієнта.
2.Електричний лінійний привід LINAK
Використання електричного штовхача усуває необхідність для медичного персоналу вручну керувати положенням операційного столу. Потрібно лише тримати пульт дистанційного керування, що легко та економить труд. Порівняно з післяпродажним обслуговуванням гідравлічного операційного столу, електричний операційний стіл також значно знижує витрати на післяпродажне обслуговування. Під час процесу регулювання електричний штовхач можна розташувати точніше, а процес регулювання надзвичайно тихий.
3. База типу Y
Основа ліжка має Y-подібну форму, що не тільки відповідає ергономічному дизайну та підвищує стійкість електричного операційного столу, але й забезпечує більше вільного простору для ніг медичного персоналу, дозволяючи йому ближче підійти до пацієнта.
4. Універсальні аксесуари
Оснащений плечовими ременями, ременями на зап'ястя, ременями на ноги та ременями для тіла, щоб пацієнти, які перебувають під загальним наркозом, не впали під час операції. Пластини для ніг, підлокітники, опори для тіла та опори для ніг оснащені накладками з піни з ефектом пам'яті, щоб забезпечити комфорт операції та нормальну циркуляцію рідин організму під час операції.
5. Лконструкція ролика Arger
Основа механічного електричного операційного столу оснащена великими колесами (діаметром≥100 мм), що дозволяє гнучко рухатися. Коліщатка піднімаються під час гальмування, основа ліжка щільно прилягає доземля, і стійкість хороша.
6. Вбудований акумулятор
У разі відключення живлення вбудований акумулятор може забезпечити 50 операцій.
Pпараметри
| МодельЕлемент | Електричний операційний стіл TDG-1 |
| Довжина та ширина | 2050 мм * 500 мм |
| Висота (вгору та вниз) | 890 мм/ 690 мм |
| Головна пластина (вгору та вниз) | 60°/ 60° |
| Задня пластина (вгору та вниз) | 90°/ 17° |
| Ніжка (вгору / вниз / назовні) | 30°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Зворотний Тренделенбург | 25°/ 11° |
| Бічний нахил (вліво та вправо) | 20°/ 20° |
| Підняття ниркового мосту | ≥110 мм |
| Згинання/рефлекс | Комбінована операція |
| Панель керування | Необов'язково |
| Електромоторна система | Лінак |
| Напруга | 220 В/110 В |
| Частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Компактність живлення | 1,0 кВт |
| Акумулятор | Так |
| Матрац | Матрац з ефектом пам'яті |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| Максимальна вантажопідйомність | 200 кг |
| Гарантія | 1 рік |
Sстандартні аксесуари
| Ні. | Ім'я | Кількість |
| 1 | Екран анестезії | 1 штука |
| 2 | Підтримка тіла | 1 пара |
| 3 | Опора для рук | 1 пара |
| 4 | Опора для ніг | 1 пара |
| 5 | Ручка ниркового мосту | 1 штука |
| 6 | Матрац | 1 комплект |
| 7 | Ручний пульт дистанційного керування | 1 штука |
| 8 | Лінія електропередач | 1 штука |