1.Ультранизьке положення
Мінімальна висота офтальмологічного операційного столу може бути налаштована до 500 мм. Відома система електромагнітного приводу є стабільною, надійною та безшумною під час роботи. Це найкращий вибір для офтальмології та ЛОР-хірургії.
2.Знімна головна пластина
Знімна головна пластина легко керується механічним механізмом.
Увігнута конструкція посередині подушки узголів'я відповідає ергономічним вимогам.
3. Широка поверхня
Ширина поверхні може досягати 550 мм, що дозволяє пацієнту лежати на ній комфортніше
4. Гнучкий ножний перемикач
Кут нахилу задньої та ніжної пластин можна регулювати за допомогою ножного перемикача, що зручно для лікаря, щоб налаштувати положення пацієнта в найбільш ідеальне положення під час офтальмологічної операції.
5. Пелюсткове гальмо
Механічні педальні гальма швидші, зручніші, безпечніші та надійніші.
6. Додаткове лікарняне крісло
Крісло лікаря може регулювати підлокітники, спинку та висоту сидіння.
Параметри
| Модельний елемент | Електричний офтальмологічний операційний стіл TDG-2 |
| Довжина та ширина | 2080 мм * 550 мм |
| Висота (вгору та вниз) | 700 мм / 500 мм |
| Головна пластина (вгору та вниз) | 45°/ 90° |
| Задня пластина (вгору та вниз) | 45°/ 20° |
| Ножна пластина (вгору та вниз) | 45°/ 20° |
| Горизонтальне розсувне | 300 мм |
| Електромоторна система | Jiecang |
| Напруга | 220 В/110 В |
| Частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Компактність живлення | 1,0 кВт |
| Акумулятор | Так |
| Матрац | Матрац з ефектом пам'яті |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| Максимальна вантажопідйомність | 200 кг |
| Гарантія | 1 рік |
Стандартні аксесуари
| Ні. | Ім'я | Кількість |
| 1 | Інфузійний стрижень | 1 комплект |
| 2 | Дошка для рук | 1 пара |
| 3 | Лоток для інструментів | 1 комплект |
| 4 | Фіксуючий затискач | 1 комплект |
| 5 | Матрац | 1 комплект |
| 6 | Ножний перемикач | 1 комплект |