Вся кришка виготовлена з нержавіючої сталі 304, легко миється та дезінфікується.
Волокнистий матеріал з високою світлопроникністю підходить для використання в рентгенівських дослідженнях.
Розширена конструкція матраца дозволяє пацієнтам зручніше лежати на операційному столі.
Електрогідравлічний операційний стіл TDY-G-1 оснащений вдосконаленою гідравлічною системою керування, надійними електромагнітними клапанами та масляними насосами з Тайваню, що забезпечує тиху та стабільну роботу.
1.UультранизькийPпозиція
2. Подвійна шарнірна головна пластина
3.Бпобудований-в ниркахBхребет
4. Вбудований акумулятор
5. Механічні гальма
| Модельний елемент | Електрогідравлічний операційний стіл TDY-G-1 |
| Довжина та ширина | 2080 мм * 550 мм |
| Висота (вгору та вниз) | 820 мм / 520 мм |
| Головна пластина (вгору та вниз) | 45°/ 90° |
| Задня пластина (вгору та вниз) | 80°/ 20° |
| Ніжка (вгору / вниз / назовні) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Зворотний Тренделенбург | 20°/ 20° |
| Бічний нахил (вліво та вправо) | 15°/ 15° |
| Підняття ниркового мосту | 110 мм |
| Електромоторна система | Чаогер з Тайваню |
| Напруга | 220 В/110 В |
| Частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Компактність живлення | 1,0 кВт |
| Акумулятор | Так |
| Матрац | Матрац з ефектом пам'яті |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| Максимальна вантажопідйомність | 200 кг |
| Гарантія | 1 рік |
Sстандартні аксесуари
| Ні. | Ім'я | Кількість |
| 1 | Екран анестезії | 1 штука |
| 2 | Підтримка тіла | 1 пара |
| 3 | Опора для рук | 1 пара |
| 4 | Підтримка плечей | 1 пара |
| 5 | Опора для ніг | 1 пара |
| 6 | Опора для ніг | 1 пара |
| 7 | Ручка ниркового мосту | 1 штука |
| 8 | Довгий фіксуючий затискач | 1 пара |
| 9 | Фіксуючий затискач | 8 штук |
| 10 | Ручний пульт дистанційного керування | 1 штука |
| 11 | Лінія електропередач | 1 штука |
| 12 | Педаль | 1 пара |