Електричний гідравлічний операційний стіл TDY-Y-1 використовує імпортовану гідравлічну трансмісійну структуру, яка замінює традиційну технологію електричної штовхальної передачі.
Регулювання положення точніше, швидкість руху більш рівномірна та стабільна, а продуктивність надійна та довговічна.
Y-подібна основа забезпечує стійкість та достатній простір для ніг.
Функція переміщення та прозора дошка ліжка, оснащена С-подібною дужкою, дозволяє виконувати рентгенівське сканування всього тіла.
Подвійна система керування, окрім ручного пульта дистанційного керування, оснащена системою аварійного керування на колонці. Функція скидання однією клавішею забезпечує ефективність роботи лікаря.
Цей електрогідравлічний інтегрований операційний стіл підходить для різних хірургічних операцій, таких як черевна хірургія, акушерство, гінекологія, ЛОР, урологія, аноректальна та ортопедія тощо.
1.Система подвійного керування
Електрогідравлічний операційний стіл TDY-Y-1 має подвійне керування: дротовий контролер з функцією автоматичного скидання рівня однією клавішею, а інший — система аварійного керування колонкою. Два набори незалежних операційних систем з однаковою функцією забезпечують надійну роботу системи аварійного керування навіть у разі виходу з ладу дротового контролера, забезпечуючи безпечне використання операційного столу.
2. Доступно для рентгенівського сканування
Стільниця електрогідравлічного операційного столу може пропускати рентгенівські промені, а на нижній стороні столу встановлена напрямна рейка для транспортування коробок з рентгенівською плівкою.
3. Сумісний з C-подібною дужкою
Хід електричного горизонтального руху становить 340 мм, що забезпечує точне та зручне позиціонування С-подібної дуги, а також дозволяє виконувати рентгенівські знімки всього тіла без переміщення пацієнта.
4. Акумуляторні батареї
Електрогідравлічний хірургічний операційний стіл TDY-Y-1 оснащений високопродуктивними акумуляторними батареями, які можуть задовольнити потреби ≥50 операцій, що гарантує його роботу без зовнішнього джерела живлення. Акумуляторна батарея не потребує обслуговування та може використовуватися протягом тривалого часу. Водночас, для забезпечення максимальної безпеки можна використовувати живлення від змінного струму.
5.Окнопка neResetФсоборування
Нова функція скидання одним натисканням спрощує складні операції
Параметри
| Модельний елемент | Електрогідравлічний операційний стіл TDY-Y-1 |
| Довжина та ширина | 1960 мм * 500 мм |
| Висота (вгору та вниз) | 1090 мм / 690 мм |
| Головна пластина (вгору/вниз/гнучка) | 60°/ 85°/0° |
| Задня пластина (вгору та вниз) | 85°/ 40° |
| Ніжка (вгору / вниз / назовні) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Зворотний Тренделенбург | 28°/ 28° |
| Бічний нахил (вліво та вправо) | 18°/ 18° |
| Підняття ниркового мосту | 100 мм |
| Горизонтальне розсувне | 340 мм |
| Нульове положення | Одна кнопка, стандартна |
| Згинання/рефлекс | Комбінована операція |
| Рентгенівська дошка | Необов'язково |
| Панель керування | необов'язково |
| Кнопка аварійної зупинки | Необов'язково |
| Електромоторна система | Чаогер з Тайваню |
| Напруга | 220 В/110 В |
| Частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Компактність живлення | 1,0 кВт |
| Акумулятор | Так |
| Матрац | Матрац з ефектом пам'яті |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| Максимальна вантажопідйомність | 250 кг/ 300 кг |
| Гарантія | 1 рік |
Sстандартні аксесуари
| Ні. | Ім'я | Кількість |
| 1 | Екран анестезії | 1 штука |
| 2 | Підтримка тіла | 1 пара |
| 3 | Опора для рук | 1 пара |
| 4 | Підтримка плечей | 1 пара |
| 5 | Опора для ніг | 1 пара |
| 6 | Підніжка | 1 пара |
| 7 | Ручка ниркового мосту | 1 штука |
| 8 | Матрац | 1 комплект |
| 9 | Фіксуючий затискач | 8 штук |
| 10 | Дистанційне керування | 1 штука |
| 11 | Лінія електропередач | 1 штука |
| 12 | Гідравлічна олива | 1 каністра для олії |