Цей електрогідравлічний операційний стіл розділений на 5 частин: головну секцію, спинну секцію, сідничну секцію та дві роздільні секції для ніг.
Високопроникний світловолокнистий матеріал та горизонтальне ковзання 340 мм гарантують відсутність сліпих зон під час рентгенівського сканування.
Цей електрогідравлічний операційний стіл оснащений подвійною системою керування для забезпечення безпроблемної роботи.
Його можна оснастити багатофункціональним каркасом для голови та ортопедичною рамою для витягування.
Функція скидання однією кнопкою, може відновити початкове горизонтальне положення. Згинання та зворотне згинання однією кнопкою, функція електричної дошки для ніг, економить багато часу.
Він підходить для різних хірургічних втручань, таких як черевна хірургія, акушерство, гінекологія, ЛОР, урологія, аноректальна та ортопедія тощо.
1.Довша та ширша поверхня столу
Довжина поверхні електрогідравлічного операційного столу може досягати 2180 мм, а ширина — 550 мм, що підходить для потреб деяких спеціальних груп, а також може зробити пацієнта комфортнішим.
2. Подвійна система керування
Електрогідравлічний операційний стіл оснащений подвійною системою головного/допоміжного контролера для забезпечення безперебійної роботи.
3. Гнучкий та рефлексний режими та скидання однією кнопкою
Функція скидання однією кнопкою, може відновити початкове горизонтальне положення, згинання однією кнопкою та зворотне згинання
4. Додаткова електрична регульована ніжка
Модульна конструкція ніжки, що вставляється, дозволяє регулювати її положення електрично, що значно економить час.
5. Вбудований акумулятор
Електрогідравлічний операційний стіл TDY-Y-2 оснащений високопродуктивним акумулятором, який може забезпечити 50 операцій. Водночас він має джерело живлення змінного струму для забезпечення електричної енергії та максимальної безпеки.
Pпараметри
| МодельЕлемент | Електрогідравлічний операційний стіл TDY-Y-2 |
| Довжина та ширина | 2170 мм * 550 мм |
| Висота (вгору та вниз) | 1100 мм/ 690 мм |
| Головна пластина (підйомна/опускаюча/гнучка) | 45°/ 90°/ 40° |
| Задня пластина (вгору та вниз) | 85°/ 40° |
| Ніжка (вгору / вниз / назовні) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Зворотний Тренделенбург | 30°/ 30° |
| Бічний нахил (вліво та вправо) | 20°/ 20° |
| Підняття ниркового мосту | 100 мм |
| Горизонтальне розсувне | 350 мм |
| Нульове положення | Одна кнопка, стандартна |
| Згинання/рефлекс | Комбінована операція |
| Рентгенівська дошка | Необов'язково |
| Панель керування | Стандартний |
| Кнопка аварійної зупинки | Стандартний |
| Електромоторна система | Чаогер з Тайваню |
| Напруга | 220 В/110 В |
| Частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Компактність живлення | 1,0 кВт |
| Акумулятор | Так |
| Матрац | Матрац з ефектом пам'яті |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| Максимальна вантажопідйомність | 300 кг/ 350 кг |
| Гарантія | 1 рік |
Aаксесуари
| Ні. | Ім'я | Кількість |
| 1 | Екран анестезії | 1 штука |
| 2 | Підтримка тіла | 1 пара |
| 3 | Опора для рук | 1 пара |
| 4 | Підтримка плечей | 1 пара |
| 5 | Опора для ніг | 1 пара |
| 6 | Ручка ниркового мосту | 1 штука |
| 7 | Матрац | 1 комплект |
| 8 | Фіксуючий затискач | 8 штук |
| 9 | Довгий фіксуючий затискач | 1 пара |
| 10 | Дистанційне керування | 1 штука |
| 11 | Лінія електропередач | 1 штука |
| 12 | Гідравлічна олива | 1 каністра для олії |