Гідравлічний гінекологічний операційний стіл TF, корпус, колона та основа виготовлені з нержавіючої сталі, що має високу механічну міцність, стійкість до корозії та сприяє очищенню та дезінфекції.
Цей гідравлічний гінекологічний операційний стіл стандартно оснащений плечовою опорою, плечовим ременем, ручкою, опорою для ніг та педалями, ґрунтовою ємністю з фільтром та додатковим гінекологічним оглядовим освітлювачем.
Висоту гідравлічного гінекологічного операційного столу можна регулювати педалями, а нахил ліжка можна регулювати поворотом ручки.
Коли натискається гальмо, нерухома основа внизу ліжка опускається, що збільшує площу контакту з землею та забезпечує стійкість ліжка.
Він широко використовується в гінекології, акушерстві, урології та аноректальній хірургії.
1. Матеріал з нержавіючої сталі
Основний корпус, бічні поручні, підйомна колона та основа гідравлічного гінекологічного операційного столу виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі 304, що має високу механічну міцність, стійкість до корозії та легке очищення.
2. Широка поверхня столу
Ширина поверхні гідравлічного гінекологічного операційного столу може досягати 600 мм, що дуже зручно для людей певного типу статури та підвищує комфорт.
3. Універсальні аксесуари
Окрім стандартної плечової опори, також доступні плечові ремені, ручки, підставки для ніг, педалі для ніг, зливний бачок, гінекологічна оглядова лампа (опціонально).
4. Унікальна фіксована стопа
Унікальна фіксована ніжка операційного столу збільшує площу контакту з землею та забезпечує гідравлічну стабільність гінекологічного столу.
Параметри
| Модельний елемент | Гідравлічний гінекологічний операційний стіл TF |
| Довжина та ширина | 1800 мм * 600 мм |
| Висота (вгору та вниз) | 900 мм / 680 мм |
| Тренделенбург/Зворотний Тренделенбург | 8°/ 20° |
| Задня пластина (вгору та вниз) | 70°/ 11° |
| Напруга | 220 В/110 В |
| Частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Матрац | Безшовний матрац |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| Максимальна вантажопідйомність | 173 кг |
| Гарантія | 1 рік |
SстандартАксесуари
| Ні. | Ім'я | Кількість |
| 1 | Опора для рук | 1 пара |
| 2 | Ручка | 1 пара |
| 3 | Ножна пластина | 1 штука |
| 4 | Матрац | 1 комплект |
| 5 | Відстійник | 1 штука |
| 6 | Фіксуючий затискач | 1 пара |
| 7 | Колінна милиця | 1 пара |
| 8 | Педаль | 1 пара |