Механічний операційний стіл TS-1 виготовлений з нержавіючої сталі, яка має високу механічну міцність, стійкість до корозії та легке очищення.
Відрегулюйте висоту поверхні ліжка за допомогою гідравлічного приводу, а кут нахилу задньої ніжки відрегулюйте за допомогою інших допоміжних інструментів.
Т-подібна основа гідравлічного операційного столу є стабільною, а також може забезпечити лікарям, які працюють тривалий час, достатньо місця для ніг.
Існує два варіанти: інтегрована ніжка та роздільна ніжка, що підходить для людей з різними потребами споживачів.
1.Т-подібна основа
Ергономічна Т-подібна основа ручного операційного столу не тільки має добру стійкість та гнучкість рухів, але й забезпечує лікарям достатньо місця для ніг, щоб зменшити втому під час тривалої роботи.
2.Вбудований нирковий міст
Вбудований поперековий міст може підніматися на 110 мм, що зручно для лікарів під час проведення операцій на нирках.
3. Різні аксесуари
Стандартні аксесуари включають підтримку плечей, підтримку плечей, підтримку тіла, анестезіологічний екран та підтримку ніг для полегшення різних операцій.
4. Гідравлічна система підйому
Він має гідравлічний привід, а висота поверхні механічного операційного столу регулюється ножною педаллю. Він працює плавно та тихо. Він може працювати нормально навіть за відключення електроенергії. Для регіонів з нестабільним електропостачанням можна обрати гідравлічні операційні столи.
5.Інтегральна пластина для ніг або роздільна пластина для ніг
Існує простий варіант загальної пластини для ніг, ціна вигідна. Також є роздільна пластина для ніг, яку можна регулювати вгору та вниз, а також розширювати назовні для полегшення різних операцій на нижніх кінцівках.
Pпараметри
| Модельний елемент | Механічний операційний стіл TS-1 |
| Довжина та ширина | 1980 мм * 500 мм |
| Висота (вгору та вниз) | 950 мм/ 750 мм |
| Головна пластина (вгору та вниз) | 45°/ 90° |
| Задня пластина (вгору та вниз) | 75°/ 30° |
| Ніжка (вгору / вниз / назовні) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Зворотний Тренделенбург | 20°/ 30° |
| Бічний нахил (вліво та вправо) | 20°/ 20° |
| Підняття ниркового мосту | ≥110 мм |
| Матрац | Матрац з ефектом пам'яті |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| Максимальна вантажопідйомність | 200 кг |
| Гарантія | 1 рік |
Sстандартні аксесуари
| Ні. | Ім'я | Кількість |
| 1 | Екран анестезії | 1 штука |
| 2 | Підтримка тіла | 1 пара |
| 3 | Опора для рук | 1 пара |
| 4 | Плечовий відпочинок | 1 пара |
| 5 | Колінна милиця | 1 пара |
| 6 | Фіксуючий затискач | 1 комплект |
| 7 | Матрац | 1 комплект |