Гідравлічний хірургічний стіл TS підходить для торакальної та черевної хірургії, ЛОР-відділень, акушерства та гінекології, урології та ортопедії тощо.
На відміну від звичайного ручного операційного столу, ми використовуємо гідравлічну систему підйому та газову пружину для регулювання спинки та ніжок. Це робить процес регулювання одночасно безшумним та зручним.
Y-подібна основа використовується для забезпечення більшої стійкості та вільного простору гідравлічного операційного столу, щоб медичний персонал міг наближатися до пацієнта на нульовій відстані.
Конструкція великих коліс також забезпечує антивібраційну та декомпресійну стійкість під час руху.
1. Удосконалена піна з ефектом пам'яті
Матеріал поверхні гідравлічного хірургічного столу вогнестійкий та антистатичний. Литий поліуретановий (PU) матрац легко чиститься та має тривалий термін служби.
2. Вбудований нирковий міст.
Вставте ручку у відповідний отвір, поверніть ручку та підніміть або опустіть поясний міст у відповідне положення, потім витягніть ручку. Для гідравлічного операційного столу TS підйом поясного містка становить понад 100 мм.
3. ІмпортованоHгідравлічнийSсистема
Імпортована гідравлічна система з Америки забезпечує стабільний та швидкий рух столу з ручним керуванням.
4. АкутовийAкоригуванняwітGas Sпружини
Як задня пластина, так і з'єднання ніжної пластини гідравлічного операційного столу TS оснащені опорними конструкціями з газовими пружинними циліндрами, які забезпечують плавне, безшумне та безвібраційне регулювання, одночасно ефективно захищаючи конструкцію суглоба та запобігаючи падінню пацієнта.
5. Лконструкція ролика Arger
Основа механічного гідравлічного операційного столу має великі колеса (діаметром≥100 мм), що забезпечує гнучкість у переміщенні. Коліщатка піднімаються під час гальмування, основа ліжка міцно стоїть на землі, а стійкість хороша.
Pпараметри
| Модельний елемент | Гідравлічний операційний стіл TS |
| Довжина та ширина | 2050 мм * 500 мм |
| Висота (вгору та вниз) | 890 мм/ 690 мм |
| Головна пластина (вгору та вниз) | 60°/60° |
| Задня пластина (вгору та вниз) | 75°/ 15° |
| Ніжка (вгору / вниз / назовні) | 30°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Зворотний Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Бічний нахил (вліво та вправо) | 20°/ 20° |
| Підняття ниркового мосту | ≥110 мм |
| Матрац | Матрац з ефектом пам'яті |
| Основний матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| Максимальна вантажопідйомність | 200 кг |
| Гарантія | 1 рік |
Sстандартні аксесуари
| Ні. | Ім'я | Кількість |
| 1 | Екран анестезії | 1 штука |
| 2 | Підтримка тіла | 1 пара |
| 3 | Опора для рук | 1 пара |
| 4 | Плечовий відпочинок | 1 пара |
| 5 | Колінна милиця | 1 пара |
| 6 | Фіксуючий затискач | 1 комплект |
| 7 | Матрац | 1 комплект |
| 8 | Ремінець для тіла | 1 комплект |